+90 256 614 64 64
TürkçeEnglish

Turizm

kuşadası tadilat dekorasyon

Sektörde uzun yılların deneyimiyle bir araya gelerek bilginin paylaşılmasının gerekliliğine inanan, otellerin daha karlı işletmeler haline dönüşmesini ve en yeni trendlerle sizleri tanıştırmayı ilke edinen, heyecanını hiç kaybetmeyen bir ekibiz.

TESİSLERİNİZİN GEREK İŞLETMESİNDE VE YA TESİSLERİN  DEĞERİNDE ALINIP SATILMASINDA GEREKLİ TÜM DANIŞMANLIK HİZMETİNİ SUNMAKTADIR.

  • Konusunda bilgili ve yetkili çalışma arkadaşlarımızla, alım ve satımlarda ön izninizi alarak ilgili birimlerde yapacağı incelemelerle, tesisinizi satışa hazır hale getirir, sizi zaman kaybından korur ve lüzumsuz masrafları engeller
  • Bir otelin yaşamında; yatırımın planlanması, inşa edilmesi, işletmeye açılması, verimli işletilmesi ve zamanı geldiğinde yenilenmesi gibi değişmez evrelerin olduğuna inanıyoruz. Bu evrelerin planlanmasında ve hayata geçmesinde danışmanlık hizmeti başvurulabilecek en önemli ve faydalı enstrumandır. BUDUR GRUP bu konu da size en iyi danışmanlık ve takip işlerini sunacaktır.
  • Danışmanlık birimimiz, yeni açılacak veya çalışır durumda olan otelinize sunacağı danışmanlık hizmetlerinde bilgi, deneyim ve yeteneği ile size rehberlik edecektir.
  • Turizm İşletme Belgesi bulunmayan otel, motel, tatil köyü, lokanta, hamam, yüzme havuzu ve eğlence mekanı gibi tesisler için, gerekli incelemeler sonucunda Turizm İşletme Belgesi alımının sağlanması ve takibi
  • Turizm İşletme Belgeli tesislerin sınıf yükseltme taleplerinin değerlendirilerek, gerekli işlemlerin yürütülmesi ve takibi.
Back to top
WhatsApp Logo