+90 256 614 64 64
TürkçeEnglish

Hakkımızda

Şirketimizin yöneticileri 25 yıldır hem profesyonel  hem de iş ortaklığı şeklinde, geniş çalışma tecrübesi  içinde bulunmuşlardır. Turizm , İnşaat ve Yönetim organizasyon alanında ki bu beceri ve bilgiler BUDUR GRUP çatısı altında bir araya gelmiştir.

Ekibimiz bir çok büyük projelerde bilgi, birikim, ve deneyime önem veren geniş çaplı bir organizasyon şirketi olarak, İnşaat, Turizm, Hizmet Sektörü, Yönetim, Denetim, Değerlendirme ve Danışmanlık alanında hizmet üretimini  global anlayışla gerçekleştirmektedir.

Tecrübeli, hızlı ve genç kadrosuyla  İnşaat ve Hizmet sektörünün en önemli alanlarındaki tüm gelişmeleri takip ederek kendimizi geliştirmeyi amaçladık. Pratik ve ekonomik çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefledik. İnşaat- dekorasyon ve Hizmet  alanında en çağdaş ve popüler çözümler sunmak için çaba sarf etmekteyiz.

Amacımız müşterilerimizden gelecek istekler doğrultusunda bilgi ve birikimlerimizi çağdaş ve en son teknolojileri kullanarak zamanında ve kaliteli projeler yöneterek başarılı olmaktır.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar uzanan süreçlerin her aşamasında, konusunda uzman kadrosuyla, BUDUR GRUP size uygun ve sizinle beraber dürüstçe bilgi birikimini paylaşarak çözüm ortağınız olacaktır.

Back to top
WhatsApp Logo